Antalya Kırım, Yıkım İşleri

YIKIM KIRIM EKİBİ

Kırım, yıkım ve moloz atım işleri firmamız tarafından uzun zamandır başarı ile yapılan işlerdendir. Fayans, sıva, şap, mozaik, duvar, beton, bina gibi aklınıza gelebilecek her yerde ve her cinsteki malzemede kırım ve yıkım hizmeti veriyoruz.
Firmamızca Verilen Kırım Yıkım Hizmetleri
Genel başlıklar halinde toplamak gerekirse firmamız şu yıkım ve kırım hizmetlerini vermektedir:
Beton kırma hizmetleri,
Duvar yıkım hizmetleri,
Şap betonu kırma hizmetleri,
Mutfak kırım hizmetleri,
Banyo-tuvalet kırma hizmetleri,
fayans-seramik-mermer kırma hizmetleri…
Kırım ve Yıkım İşleri
Kırım ve yıkım işlerini genel olarak bina içi ve bina dışı şeklinde ayırmamız mümkündür. bina içerisinde yapılan tadilat ve yenileme işleri dolayısı ile bir yerleri kırmak gerekebilir. Özellikle mutfak ve banyo tadilatları esnasında mermerler, fayanslar tamamen kırılarak çıkarılmalıdır. Diğer tadilatlar sırasında da sık sık duvar yıkımı yaparak evde bir takım değişiklikler yapılmak istenebilir. İşte bunlar ve aklınıza gelebilecek tüm kırım ve yıkım işleri için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.
Kırım yıkım işleri sonrası ortaya çıkan bir sürü moloz ve inşaat artığınız da yine firmamız topluyor, temizliyor ve molozlar için ayrılan özel alanlara döküyor. Bu sayede size hiç iş kalmıyor ve temiz bir şekilde kırılan, yıkılan yerlerin yerine istediğiniz şeyleri yaptırmaya başlayabiliyorsunuz.
Kırım İşleri Nasıl Yapılır
Kırım işleri daha küçük alanda gerçekleştirilen ve daha titizlikle yapılması gereken işlerdir. Çünkü bu kırım işinden sonra bir tadilat aşamasına geçilecektir ve bu tadilatın kapsamlarını genişletmek istemeyiz. Bu yüzden kırım işlerine başlamadan önce iş tanımının doğru olarak yapılması çok önemlidir. bu tanıma göre gerçekleştirilecek olan kırım işi profesyonel bir şekilde ve müşterinin istediği sınırlar içinde gerçekleştirilir.
Kırım esnasında genellikle hava kompresörü ve elektromanyetik kırıcılar tercih edilir. Bu sayede kırım yapılan ortamda çok fazla toz çıkması önlenir. Kırım işleri genellikle kapalı mekanlarda yapıldığı için en az tozun çıkmasına dikkat edilmelidir. Bu aşama kaba kırım aşamasıdır. Daha sonra işin incelikli kısmına geçilerek kenarlar ve köşelerde düzeltmeler yapılır. Bu işler incelikli işler olduğundan el maharetiyle yapılmaktadır.
Bina Yıkım İşleri
Antalya Ev içi Yıkım ve Ev Balkon, Mutfak Yıkım, Tuvalet Yıkım, Mermer Kırım, Ev Duvar Yıkım, Banyo Yıkım, Beton Yıkım Kırım sonrası çıkan dağ gibi molozlar ve artıklar yine firmamız tarafından profesyonelce kaldırılıyor ve size tertemiz ve boş bir alan bırakılıyor. İşte bu alana yepyeni binalar dikmeye isterseniz hemen başlayabilirsiniz.
Yıkım İşleri Nasıl Yapılır?
Yıkım işleri daha büyük kapsamı bulunan zaman isteyen kapsamlı işlerdendir. Bu yüzden bu işi elektronik makineler yerine iş makineleri ile yapmak çok daha uygundur. Bu sayede komple yıkım işi birkaç gün gibi kısa sürede yapılmaktadır.
İş Güvenliği
Firmamızca yapılan tüm kırım ve yıkım işlerinde her şeyden önce müşteri ve işçi güvenliği geliyor. Gerekli talimatları verme dışında müşterinin iş sahasına girmesi tehlikeli olduğundan önermiyoruz. İşin yapılması esnasında kullanılan aletler, makineler ve çalışan işçiler tamamen firmamız gözetiminde bulunduruluyor. Bu sayede iş kazalarının meydana gelmemesine azami gayret gösteriliyor.
İş üzerinde çalışan tüm personellerimiz işçi sağlığı ve güvenliği kurallarına göre işlerini gerçekleştirmeye gayret gösteriyor. Bu kapsamda iş güvenliği için gerekli olan tüm malzemeler firmamız tarafından temin edilerek personellerimizin kullanımına özgüleniyor.

Hafriyat Moloz Atma İşleri

İnşaat çalışmalarının ardından ortaya çıkan molozları firmamız toplayarak belirlenmiş moloz dökme alanlarına dökmektedir.

Şap Betonu Kırma

Her türlü mekanda yer alan şap betonlar üstün teknoloji ve teknolojiye sahip makineler sayesinde kırılmaktadır.

Fayans Seramik Kırma

Mutfak, banyo yada tuvalet içerisinde yer alan fayans ve seramiklerin tadilat işlemleri firmamız tarafından yapılmaktadır.