Antalya Sundurma Modelleri

Sundurmaların Kullanım Alanları

Kapı üstü sundurması sadece ev önlerinde değil, dükkan girişlerinde ya da. Otopark girişlerinin üstlerinde de kullanılmaktadır. Destek ayağı için farklı renkler mevcuttur. Bunu genellikle alıcı tercih etmektedir. Yere paralel olarak montaj yapılır. İstek üzerine destek ayak montajı yere de yapılabilir. Montajı iyi yapıldıysa su ve benzeri şeyleri sızdırmaz.

Sundurma kullanım alanları bina giriş kısımları, işyeri, pencere, prefabrik  konteyner, atm üstü, fotosel kapı üzeri, balkon  üzeri, fabrika sevkiyat kapıları üzerinde  kullanılır.

Günümüzde birçok kişi tarafından kullanılır. Destek ayakları ise hafif bir yapıya sahiptir. Bu ürüne özel bir tasarım uygulanmıştır. Isı yalıtımı ve benzeri özellikleri de bulunmaktadır. Çoğu kişi bu ürünü estetik zevk için alıp kurmaktadır.

Sundurmaların Fiyatlandırılması

Sundurma fiyatları yapılarına ve dayanıklı olup olmayışına göre belirlenir. Daha iyi ve daha güzel bir kapı sundurmasını gayet uygun fiyatlarla bulabilmeniz mümkündür. Çok uçuk yani yüksek fiyatlar değildir. Fiyatlar normaldir. Fiyatlar sundurmanın özellikleri ve yapısına göre artar veya azalır. Sağlamlık politikası ve fiyat dengesi doğru orantılı olup kalite tesadüf değildir.

Sundurma Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir ?

Satın alacağımız sundurma ürününün üst kaplama malzemesinin 10mm de düşük olmaması en önemli püf noktasıdır. Olumsuz hava şartlarına her koşulda dayanabilmesi için taşıyıcı materyallerin dayanıklı ve sağlam olması gerekir.

Bu materyaller çelik taşıyıcı olmalıdır, plastik döküm olan bazı ürünler dayanıklılık açısından. uygun olmamakla birlikte uzun vadede size problem yaratabilir. Ürünün paslanmaması için özel elektrostatik boyama sistemi kullanılmalıdır. Böylece 10 yıl bakım gerektirmeden kullanıma hazır hale gelmektedir.

Pratik Sundurma Modeli

Pratik sundurma, adından da anlaşılacağı üzere işlevi basit olan sundurmalardır. Bu sundurma modeli, genel olarak kapıların üzerine inşa edilir ve kötü hava koşullarından, güneş ışınlarından korur. Paslanmaz sundurma, taşıyıcı kolonlardan ve gölgelikten meydana gelen bir modeldir.


Cam Sundurma Modeli

Cam sundurma modeli, diğer sundurmalar gibi kapı ve pencerelerin üzerine inşa edilirler. Özellikle bu sundurmalar, güneye bakan kapı ve pencerelere uygulandığında ısıyı %65’e kadar absorbe edebilen ve doğu cephelerde ise bu oranı %78’e kadar çıkarabilen sundurmalardır. Cam sundurmalar, güneş ışınlarını engellemede oldukça etkilidirler. Tam koruma sağlayarak zamanla solma gibi durumları ortadan kaldırırlar.


Ahşap Sundurma; Dış mekan kapılarınız kötü hava şartlarından koruyarak uzun ömürlü olmasını sağlayan ahşap sundurma olumsuz hava koşullarında da etkilenmenizin önüne geçmektedir. Kapı üzerine veya çatı makası üzerine dikmelerle oturtularak belirli ölçülere dikkat edilecek şekilde projelendirilen ürün estetik tasarımı ile de dış mekanda göz alıcı bir etki oluşturmaktadır. Çamaşırlık, garaj, kömürlük gibi açıklığı az olan yerler için de uygulanabilen sistem müstakil binalarda ayrık olarak uygulanabildiği gibi bir başka binanı veya yapının duvarına dayalı şekilde de yapılabilmesi mümkün olmaktadır. Veranda Sundurma


Paslanmaz Sundurma Modelleri

Paslanmaz sundurma modeli, dış geçitlerin ve kapıların üzerine inşa edilirler. Uygulandıkları alanı olumsuz hava koşullarından koruyan bu sundurma çeşidi, üstün özelliklere sahiptir. Bu üstün özellikler arasında oldukça dayanıklı ve estetik olması gelmektedir. Mükemmel paslanmaz görüntüsü ile paslanmaya ve korozyona karşı tam direnç gösteren bu sundurma modellerini siz de rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

Sundurma modelleri : Evlerin, dükkânların kapıları ve pencereleri için en çok tercih edilen minyatür kapatmalardır. Sundurmaların pek çok modeli bulunmaktadır. Bunlar arasında en çok tercih edileni, pratik sundurma modelleridir.

Sundurmalar Hakkında Ayrıntılı Bilgi ve Fiyat Teklifi İçin 0530 643 70 23‘den Bize Ulaşabilirsiniz.