Antalya Pvc Alüminyum Doğrama

Antalya PVC Alüminyum ve Plastik Doğrama iş ve işlemleri bizden sorulur. Yılların deneyimi ile PVC alüminyum ve plastik doğrama konularında da iddialıyız.

Vizyonumuz; Hızla gelişen teknolojinin bizimle ilgili tüm alanlarını takip ederek sürekli olarak kendimizi yenileyen bir kurum olarak kaliteli hizmet vermeye devam ediyoruz. Misyonumuz; Bünyemizde çalışan, işinin ehli personelimiz ile ister Alüminyum doğrama ister PVC plastik doğrama olsun bir alo demeniz yeterli olmaktadır. Vereceğiniz adrese gelerek, detaylı ölçü alarak, fiyat çıkaran teknik ekibimiz hizmette sınır tanımdan çalışmaktadır.

İster Alüminyum doğrama ister PVC plastik doğrama olsun binanın genel görünümüne uygun olup olmadığına, diğer detaylar ile uyum sağlayıp sağlamadığına bakılarak karar verilmesinde yarar vardır.

En Çok Merak Edilenler

En merak edilen konular arasında Alüminyum mu? Yoksa PVC mi? Daha çok fiyatı ilk sırada yer almaktadır. Aslında fiyat olarak karşılaştırıldığında alüminyum biraz daha fiyatlı gibi görünse de bu fark çok cüzi bir miktardır. Hatta bazı durumlarda aynı ölçülerde olan çalışmaların aynı fiyatlarla da yapıldığı görülmektedir.

PVC mi yoksa alüminyum mu daha kullanışlıdır?

Aslında ustanın titiz çalışması durumunda her ikisi de son derece kullanışlıdır. Ancak alüminyumda esneme payı olmadığından ustalar daha milimetrik ölçü almak durumundadır. Zayıf bir ihtimal de olsa PVC’nin esneme ya da eğilip bükülme gibi riskleri olabilmekte nadiren de olsa sıcak veya soğuk hava içeriye (hatalı ölçü ya da montaj olması durumunda) sızabilmektedir.

Isı yalıtımı konusunda alüminyum doğrama kullanışlı değildir. Bu konuda PVC daha kullanışlıdır. Gerçi son sistem alüminyumlarda iç boşluklara plastik yerleştirilerek yalıtım özelliği taşıması için çalışmalar yapılmaktadır.

Şıklık konusu ise tamamen binanın genel görünümüne, diğer aparatlarla olan uyumuna küpeşte, tırabzan, cam balkon gibi görüntülerle uyum sağlamasına bağlı olarak tercih yapılmalıdır. Örneğin, bir apartmanın bazı dairelerinde alüminyum, bazı dairelerinde PVC olması göz estetiğini bozacağından balkon kapatmaktan pencere değişikliğine kadar yönetimle görüşerek toplu olarak hareket etmekte yarar vardır. Üstelik toplu olarak yapılan işlerde Antalya PVC Alüminyum Plastik Doğrama indirimi de uygulamaktadır.